Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 20.06.2019, 10:00

Копачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Форма входу

Історія школи

Копачівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів розміщена в приміщенні колишнього панського будинку с. Копачівка. Наприкінці ХІХ століття і до 1917 року в селі правив пан Олійник (прізвище записане зі слів людей, які його знали). Маєток складався з двох приміщень: двоповерхової та одноповерхової будівель. Основне приміщення було побудоване в 1870 році. 


В 1900 році було добудовано двоповерхове приміщення. За розповідями очевидців у розчин для міцності добавляли курячі яйця. Кімнати в будинку високі і просторі , з великими вікнами. Мармур на сходи був привезений з Італії. Приміщення їдальні знаходилось окремо , з’єднувалось з маєтком оранжереєю. Під всім приміщенням знаходиться суцільний підвал з переходами назовні. Ходи ще не досліджені. 

В роки Жовтневої революції поміщик емігрував за кордон. В 1919 році в колишньому панському будинку відкрили семирічку. В 1931-32 рр. на базі школи функціонував агрономічний відділ сільськогосподарського технікуму. До початку Великої Вітчизняної війни була 7-річна школа. Після Перемоги знову було відновлено навчання. Але згодом школа стала функціонувати як середня ( у 1956р. відбувся 1-й випуск десятикласників ). Як школа І-ІІІ ст. функціонує дотепер. 

В повоєнний період директорами школи працювали: Задворний Володимир Федорович, Черняк Олександр Васильович , Єгоров Дмитро Петрович , Похитун Володимир Олексійович . В даний час директором школи є Рак Анатолій Михайлович. Копачівська ЗОШ є базовою школою, в якій навчалися та навчаються учні з сіл Поляни, Федірки, Лозова, Мирівка. 

Випускники були нагороджені золотими і срібними медалями та працюють у різних галузях народного господарства. Серед них : Народна артистка України Ольга Басистюк , Годованець Володимир Федорович – старший радник Конституційного суду, Гронський Володимир – заслужений артист України ,член спілки композиторів , лауреат Шевченківської премії, Оліх Анатолій Петрович – директор ВАТ «Щирецький завод «Склоприлад», Форись Федір – інженер космічної галузі України. 

У школі працюють 19 педагогів , з них 12 з вищою категорією, 1- з першою, 3 – з другою, 2 – спеціалісти, 1 – 11 розряду , 1 – присвоєно звання « Старший учитель», 1- має значок « Відмінник народної освіти». Станом на 5 вересня 2009 року у Копачівській ЗОШ І – ІІІ ступенів навчається 133 учні.
Пошук

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz